Katalog firm

Malaga

Country Club i Sala Bankietowa w jednym - Malaga zaprasza do Łodzi. U nas urządzicie niesamowitą zabawę do białego rana, na przestronnym parkiecie tanecznym. U nas zjecie smakowite, swojskie jedzenie, które zostanie przyrządzone przez największych specjalistów. Warto zaufać naszej obsłudze, która oferuje Wam wysoką jakość obsługi.

Catering dla firm

Jeżeli interesuje Państwa smaczny catering, to jeszcze dziś skontaktujcie się z nami i skorzystajcie z naszych kompleksowych usług. Jako jedna z niewielu firm w Łodzi oferujemy kompleksowy catering od a do z w bardzo przystępnej cenie. Nasza oferta skierowana jest do klientów indywidualnych i do klientów biznesowych.
Dzięki nam każda impreza będzie udana. Polecamy także profesjonalny catering dla szkół i przedszkoli, który w ostatnim czasie cieszy się bardzo dużym zainteresowaniem. Dla naszej firmy najważniejszym priorytetem jest zawsze zadowolenie i satysfakcja klienta, dlatego też menu układamy indywidualnie dostosowując się nawet do najbardziej wymagających potrzeb. Zatrudniamy doświadczonych kucharzy, którzy przygotują dla Państw wyśmienite dania, którymi zaskoczycie swoich gości.
Stawiamy na wysoką jakość usług, pełen profesjonalizm, rzetelność i terminowość, która w tym zawodzie odgrywa bardzo ważną rolę. Dołączcie jeszcze dziś do grona naszych zadowolonych klientów i przekonajcie się sami, że to właśnie nasza firma oferuje najlepszy catering Łódź.

Kontakt

Ulica: Kolumny 217

Kod: 93-613

Miejscowość: Łódź

http://www.malagasala.pl/

E-mail: biuro.malagasala@gmail.com

Tel.: 733-250-460


Podobne firmy

Karczma Bida w Lublinie

Kuchnia staropolska ma to do siebie, że każdy z nas znajdzie dla siebie ulubione danie. W karczmie Bida proponujemy Państwu niespotykane dania opracowane przez naszych najlepszych kucharzy. Zapraszamy...