Katalog firm

Hotel Łabędy

Hotel Łabędy to doskonała propozycja dla osób poszukujących wygodnego noclegu w niewygórowanych cenach. Obiekt zlokalizowany jest w spokojnej, cichej i zielonej dzielnicy Gliwic. To idealna baza wypadowa dla gości chcących zobaczyć najlepsze trakcje regionu takie jak Kopalnia Guido w Zabrzu czy Browar w Tychach.

Nocleg

Hotel Łabędy to nowoczesny i komfortowy obiekt, położony w świetnej lokalizacji na mapie Gliwic. W obiekcie znajdują się pokoje różnego standardu, dostępne dla turystów o różnym budżecie.
Duże udogodnienia oraz fachowa kadra pracowników sprawiają, że obiekt cieszy się bardzo dobrą opinią oraz wysokimi ocenami w kategorii noclegi Gliwice. Niewątpliwą zaletą hotelu jest jego zaciszne i bezpieczne położenie. Dzięki temu, wypoczynek na Śląsku stanie się dla przyjeżdżających prawdziwą gratką.
Hotel i hostel Łabędy to również bogate zaplecze. Oprócz bazy noclegowej znajduje się tu znakomita restauracja, serwująca pyszne posiłki, jak również organizująca imprezy okolicznościowe. Dla klientów instytucjonalnych do wynajęcia jest także sala konferencyjna - na wykład czy spotkanie biznesowe.
Pobyt w obiekcie jest atrakcyjny dodatkowo dzięki świetnym warunkom cenowym. Hotel Łabędy to doskonałe miejsce na odpoczynek i regenerację, a jednocześnie wyśmienity punkt wypadowy do zwiedzania okolicznych atrakcji. Sprawdź naszą aktualną ofertę na stronie http://www.hotel-labedy.pl/.

Kontakt

Ulica: Karola Marksa 11

Kod: 44-109

Miejscowość: Gliwice

http://www.hotel-labedy.pl/

E-mail: info@hotel-labedy.pl

Tel.: 32 230-09-29


Podobne firmy

Marzanna

Siedlisko Folkloru „Marzanna" to świetne miejsce na spotkania i biesiady z rodziną i przyjaciółmi, które okraszone będą muzyką kapel ludowych. Odbywają się tutaj także imprezy folklorystyczne. Siedlis...