Katalog firm

4 Pory Roku

Każdy, kto lubi ciekawy klimat i niesamowitą atmosferę w trakcie uroczystej kolacji, powinien odwiedzić restaurację 4 Pory Roku, mieszkącą się na terenie Wrocławia. Oferowane przez nas dania regionalne z pewnością przypadną Państwu do gustu. Sprawdź naszą ofertę na stronie internetowej.

Kuchnia regionalna

4 Pory Roku to doskonałe miejsce na rodzinny obiad czy romantyczną kolację. Restauracja serwuje wyśmienite dania kuchni europejskiej. Wszystkie tworzone są na bazie wyłącznie świeży i sezonowych produktów. Dlatego też, nie znajdziesz w 4 Porach Roku stałej karty dań. Każdego dnia serwowany jest inny zestaw dań obiadowych, zup czy ciast.
4 Pory Roku to idealne miejsce dla tych, którzy cenią sobie zdrowe, świeże i smaczne jedzenie. Na gości czeka też spory wybór aromatycznych win. 4 Pory Roku zajmuje się również organizacją imprez okolicznościowych- chrzciny, wesela czy komunia w tym miejscu będą niezapomnianym przeżyciem. Interesujące restauracje Wrocław znajdziesz tylko na Odrą. Z okien 4 Pory Roku rozciąga się malowniczy widok na rzekę Odrę. Lokal jest przyjazny dzieciom.
Czeka na nie letni ogródek z domkiem oraz kosz z zabawkami. Najlepszym dowodem wysokiej jakości oferowanych dań jest Certyfikat Dziedzictwa Kulinarnego otrzymany przez restaurację. Zapomnij o daniach mrożonych- 4 Pory roku gwarantuje Ci świeże potrawy.

Kontakt

Ulica: Jaracza 77B

Kod: 50-305

Miejscowość: Wrocław

http://4poryroku.wroclaw.pl/

E-mail: rezerwacje@4poryroku.wroclaw.pl

Tel.: 605-544-498


Podobne firmy

Malaga

Country Club i Sala Bankietowa w jednym - Malaga zaprasza do Łodzi. U nas urządzicie niesamowitą zabawę do białego rana, na przestronnym parkiecie tanecznym. U nas zjecie smakowite, swojskie jedzenie,...

Karczma Bida w Lublinie

Kuchnia staropolska ma to do siebie, że każdy z nas znajdzie dla siebie ulubione danie. W karczmie Bida proponujemy Państwu niespotykane dania opracowane przez naszych najlepszych kucharzy. Zapraszamy...