Katalog firm

Koczwara

Jeśli szukasz profesjonalnej firmy, która zajmuje się stolarką aluminiową bądź też montażem klimatyzacji, to zapraszamy do skorzystania z naszej oferty. Posiadamy klimatyzatory najlepszych firm. Oferujemy indywidualne podejście, projekt oraz montaż. Więcej informacji możecie Państwo uzyskać na naszej stronie.

Klimatyzacja

Zastanawiasz się nad montażem klimatyzacji? Chcesz kupić okna, drzwi lub zamontować bramę? Jeśli tak, to oferta firmy Koczwara Stolarka Aluminiowa Sp. J. jest właśnie dla Ciebie!
Firma prowadzi swoją działalność od 1982 roku na rynku lokalnym. Posiada długoletnie doświadczenie oraz szeroki asortyment, którego jakość została doceniona przez klientów. Firma specjalizuje się w montażu i serwisie konstrukcji wykonanych ze szkła, poliwęglanu oraz aluminium. W ofercie posiada również sprzedaż, a także montaż drzwi, okien oraz rolet i wiele innych. Profil działalności firmy został rozszerzony o produkty takie jak klimatyzacja Stalowa Wola. Koczwara Stolarka Aluminiowa Sp.J. współpracuje z takimi znanymi markami jak GERDA, czy LG.
Firma realizuje zróżnicowane zlecenia z dużym zaangażowanie. Zatrudnia wykwalifikowanych i doświadczonych pracowników, którzy świadczą usługi na najwyższym poziomie w szybkim czasie. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się ze szczegółową ofertą firmy dostępnej na naszej stronie.

Kontakt

Ulica: Brandwicka 2

Kod: 37-403

Miejscowość: Pysznica

http://koczwara.com.pl/

E-mail: biuro@koczwara.com.pl

Tel.: 15 844-03-08


Podobne firmy

Sowa

Jeśli zastanawiają się Państwo nad dociepleniem budynku w sposób jak najbardziej ekologiczny, zapraszamy na stronę. Sowa to firma, która na terenie Łodzi i okolic oferuje szeroki wybór produktów i usł...

Elektro Klima

Jeśli szukasz nowoczesnych rozwiązań, które usprawnią korzystanie z budynku firmy, to zapraszamy do zapoznania się z ofertą firmy Elektro Klima. To właśnie tutaj znajdziesz między innymi odkurzacze ce...