Katalog firm

Italooptica

W każdym z salonów optycznych Italooptica możesz liczyć na fachową poradę zarówno dobrego optyka, jak i okulisty. Firma świadczy usługi na terenie Łodzi, Zgierza i Głowna. Posiada nowoczesny sprzęt optyczny. Doświadczeni pracownicy służą pomocą w wyborze szkieł, opraw, soczewek i okularów przeciwsłonecznych.

Salon optyczny

Na rynku polskim funkcjonuje wiele salonów optycznych. Jednak niewiele z nich zdołało zyskać tak dobrą reputację jak Italooptica. Ta działająca na terenie województwa łódzkiego sieć salonów optycznych spełnia marzenia swoich klientów już od ponad 18 lat.
Sukces jaki osiągnęła Italooptica na rynku polskim wynika oczywiście z postawy firmy wobec klienta. W tym salonie optycznym każdy klient jest traktowany indywidualnie z uwzględnieniem jego osobistych preferencji. Pracownicy salonu Italooptica dbają o to, aby okulary jakie kupuje klient były nie tylko dopasowane do jego wady wzroku, ale także do jego wyglądu.
Dlatego też dla każdego, kto usiłuje znaleźć dobry salon optyczny Łódź to miasto do którego warto trafić. To właśnie tam swoją główną siedzibę ma Italooptica. W tym salonie każdy klient może mieć pewność, że zostanie obsłużony w sposób całkowicie profesjonalny, a zakupione okulary będą najwyższej jakości i dobrane specjalnie dla niego. Salon optyczny Italooptica to kwintesencja profesjonalizmu i dobrej jakości usług!

Kontakt

Ulica: Przybyszewskiego 161A

Kod: 93-120

Miejscowość: Łódź

https://italooptica.pl/

E-mail:

Tel.: 42 686-80-95


Podobne firmy

Ocular Canada oddział Gdańsk

Ocular Canada zaprasza Państwa do swoich salonów. Jeżeli potrzebujecie soczewek albo okularów bardzo dobrej jakości, musicie przyjść do naszego salonu. Od długiego czasu świadczymy już dla Państwa usł...

Optyk Grabowscy

Salon optyczny Grabowscy zaprasza do skorzystania z usług profesjonalnych optometrystów. U nas możecie zrobić badanie wzroku oraz zakupić oprawy korekcyjne, szkła progresywne, soczewki kontaktowe. Sko...