Katalog firm

Italooptica

W każdym z salonów optycznych Italooptica możesz liczyć na fachową poradę zarówno dobrego optyka, jak i okulisty. Firma świadczy usługi na terenie Łodzi, Zgierza i Głowna. Posiada nowoczesny sprzęt optyczny. Doświadczeni pracownicy służą pomocą w wyborze szkieł, opraw, soczewek i okularów przeciwsłonecznych.

Optyk

Na świecie żyje wiele osób, które noszą okulary z powodu różnego rodzaju wad wzroku. Dla takich osób kontakt z dobrym optykiem jest niesamowicie ważny. Bardzo często bowiem na przestrzeni lat wada wzroku może się pogarszać lub też zanikać, co oczywiście powoduje, że konieczne jest dobranie nowych okularów korekcyjnych.
Jeżeli ktoś z województwa łódzkiego szuka gabinetu w którym pracuje dobry optyk Łódź jest siedzibą Italooptica. Italooptica powstała osiemnaście lat temu i w dzisiejszych czasach jest salonem optycznym z bardzo kompleksową ofertą świadczonych usług. W Italooptica każdy może wybrać nowe oprawki do okularów dla siebie, lub zainwestować w korekcyjne okulary przeciwsłoneczne. Ale w tym salonie optycznym zawsze istnieje też opcja, aby umówić się na wizytę u okulisty lub optyka.
Tym samym wszyscy klienci salonu optycznego Italooptica zawsze mogą liczyć na szybką konsultację ze specjalistą. Jest to jednoznaczny dowód na to, że Italooptica to salon optyczny do którego warto trafić.

Kontakt

Ulica: Przybyszewskiego 161A

Kod: 93-120

Miejscowość: Łódź

https://italooptica.pl/

E-mail:

Tel.: 42 686-80-95


Podobne firmy

Optyk Grabowscy

Salon optyczny Grabowscy zaprasza do skorzystania z usług profesjonalnych optometrystów. U nas możecie zrobić badanie wzroku oraz zakupić oprawy korekcyjne, szkła progresywne, soczewki kontaktowe. Sko...

Ocular Canada oddział Gdańsk

Ocular Canada zaprasza Państwa do swoich salonów. Jeżeli potrzebujecie soczewek albo okularów bardzo dobrej jakości, musicie przyjść do naszego salonu. Od długiego czasu świadczymy już dla Państwa usł...