Katalog firm

Kategorie


Italooptica

W każdym z salonów optycznych Italooptica możesz liczyć na fachową poradę zarówno dobrego optyka, jak i okulisty. Firma świadczy usługi na terenie Łodzi, Zgierza i Głowna. Posiada nowoczesny sprzęt optyczny. Doświadczeni pracownicy służą pomocą w wyborze szkieł, opraw, soczewek i okularów przeciwsłonecznych.

Oprawki do okularów

Dla każdej osoby, która potrzebuje oprawki do okularów ma zaoferowania jedną z najlepszych sieci salonów optycznych w Polsce. Salony Italooptica funkcjonują już od osiemnastu lat. Ich długi staż to zasługa nie tylko profesjonalnej obsługi każdego z klientów oraz ułatwionego dostępu do okulisty.
Przede wszystkim sukces Italooptica bierze swoje początki w stopniowo poszerzanej ofercie tego salonu. Obecnie istnieje możliwość zakupienia oprawek do okularów wielu znanych i renomowanych marek. A to, jak ważne są oprawki okularów, wie każda osoba, która zmuszona jest do ich codziennego noszenia. Odpowiednio dobrane oprawki mogą sprawić, że okulary stają się sposobem na to, aby podkreślić naturalną urodę osoby je noszącej.
W salonie Italooptica wszyscy wiedzą jak pomóc każdemu ze swoich klientów w wyborze odpowiednio dopasowanych szkieł oraz oprawek do okularów. Tym samym Italooptica zapewnia, że każda osoba korzystająca z usług tego salonu na pewno stanie się dumny posiadaczem pięknej pary okularów. Zapraszamy również do odwiedzenia naszej strony https://italooptica.pl/okulary/.

Kontakt

Ulica: Przybyszewskiego 161A

Kod: 93-120

Miejscowość: Łódź

https://italooptica.pl/

E-mail:

Tel.: 42 686-80-95


Podobne firmy

Ocular Canada oddział Gdańsk

Ocular Canada zaprasza Państwa do swoich salonów. Jeżeli potrzebujecie soczewek albo okularów bardzo dobrej jakości, musicie przyjść do naszego salonu. Od długiego czasu świadczymy już dla Państwa usł...

Optyk Grabowscy

Salon optyczny Grabowscy zaprasza do skorzystania z usług profesjonalnych optometrystów. U nas możecie zrobić badanie wzroku oraz zakupić oprawy korekcyjne, szkła progresywne, soczewki kontaktowe. Sko...