Katalog firm

Italooptica

W każdym z salonów optycznych Italooptica możesz liczyć na fachową poradę zarówno dobrego optyka, jak i okulisty. Firma świadczy usługi na terenie Łodzi, Zgierza i Głowna. Posiada nowoczesny sprzęt optyczny. Doświadczeni pracownicy służą pomocą w wyborze szkieł, opraw, soczewek i okularów przeciwsłonecznych.

Okulary

Każdy kto musi nosić okulary wie, że odpowiednio dobrane oprawki mogą stanowić świetną ozdobę twarzy. Niestety efekt ten działa w obie strony - źle dobrane oprawki mogą podkreślać wszelkie mankamenty urody danej osoby i sprawiać, że osoba ta czuje się niepewnie nosząc swoją parę okularów.
Gdy chodzi o okulary Łódź to miasto do którego na pewno warto zajrzeć, choćby po to, aby odwiedzić świetny salon optyczny jakim jest Italooptica. Czym wyróżnia się to miejsce na tle innych salonów optycznych funkcjonujących w Polsce? Otóż poza wyjątkowo długim stażem w branży okulistycznej, salon optyczny Italooptica zawsze zapewnia kompleksowe usługi na najwyższym poziomie. Korzystając z oferty Italooptica każdy klient ma zapewnioną nie tylko konsultację okulistyczną, ale także wykonanie odpowiednich badań oraz ich przeanalizowanie.
Dodatkowo w Italooptica można zakupić odpowiednie okulary korekcyjne. Tam dostępnych jest wiele rodzajów oprawek, dlatego też każdy z całą pewnością znajdzie parę okularów, która będzie doskonale pasować.

Kontakt

Ulica: Przybyszewskiego 161A

Kod: 93-120

Miejscowość: Łódź

https://italooptica.pl/

E-mail:

Tel.: 42 686-80-95


Podobne firmy

Optyk Grabowscy

Salon optyczny Grabowscy zaprasza do skorzystania z usług profesjonalnych optometrystów. U nas możecie zrobić badanie wzroku oraz zakupić oprawy korekcyjne, szkła progresywne, soczewki kontaktowe. Sko...

Ocular Canada oddział Gdańsk

Ocular Canada zaprasza Państwa do swoich salonów. Jeżeli potrzebujecie soczewek albo okularów bardzo dobrej jakości, musicie przyjść do naszego salonu. Od długiego czasu świadczymy już dla Państwa usł...