Katalog firm

Kategorie


Italooptica

W każdym z salonów optycznych Italooptica możesz liczyć na fachową poradę zarówno dobrego optyka, jak i okulisty. Firma świadczy usługi na terenie Łodzi, Zgierza i Głowna. Posiada nowoczesny sprzęt optyczny. Doświadczeni pracownicy służą pomocą w wyborze szkieł, opraw, soczewek i okularów przeciwsłonecznych.

Badanie wzroku

Dobry okulista może być trudny do znalezienia. Czasami trzeba skorzystać z usług różnych salonów optycznych, zanim znajdzie się ten, który w stu procentach spełni naszego oczekiwania. Jednakże jeżeli ktoś poszukuje specjalisty, jakim jest dobry okulista Łódź to miasto, do którego na pewno warto się skierować. To właśnie tam od prawie dwóch dekad działa salon optyczny Italooptica.
W trakcie swojej długiej działalności, Italooptica zdołała zdobyć sporą rzeszę zadowolonych klientów. Sekret tego salonu optycznego tkwi w szerokiej ofercie okularów, które można tam zamówić. Są to nie tylko okulary korekcyjne, ale także okulary przeciwsłoneczne. Italooptica oferuje okulary różnych marek, w tym również wszystkich renomowanych marek, jakie działają na rynku polskim. Dzięki temu klient salonu optycznego Italooptica ma nieograniczony dostęp do produktów najwyższej jakości.
Duży wybór, profesjonalna obsługa i łatwy dostęp do konsultacji z okulistą sprawiają, że Italooptica to z całą pewnością jeden z najlepszych salonów optycznych w Polsce.

Kontakt

Ulica: Przybyszewskiego 161A

Kod: 93-120

Miejscowość: Łódź

https://italooptica.pl/

E-mail:

Tel.: 42 686-80-95


Podobne firmy

Optyk Grabowscy

Salon optyczny Grabowscy zaprasza do skorzystania z usług profesjonalnych optometrystów. U nas możecie zrobić badanie wzroku oraz zakupić oprawy korekcyjne, szkła progresywne, soczewki kontaktowe. Sko...

Ocular Canada oddział Gdańsk

Ocular Canada zaprasza Państwa do swoich salonów. Jeżeli potrzebujecie soczewek albo okularów bardzo dobrej jakości, musicie przyjść do naszego salonu. Od długiego czasu świadczymy już dla Państwa usł...