Katalog firm

Intprojekt

Osoby zainteresowane nowoczesnymi rozwiązaniami z zakresu inżynierii elektrycznej zapraszamy na stronę www firmy Intprojekt. Główny obszar naszej działalności to automatyka przemysłowa. W oparciu o najnowsze technologie projektujemy inteligentne systemy, w pełni uwzględniając wymagania naszych Klientów.

Programowanie sterowników

Przedsiębiorstwo INPROJEKT wykonuje różnego typu projekty a zakresu automatyki przemysłowej. Oferta skierowana jest w szczególności do przedsiębiorstw, które chcą unowocześnić oraz usprawnić procesy technologiczne. Wyróżnia nas bogate doświadczenie oraz szeroki zakres kompetencji.
Do każdego zlecenia podchodzimy w sposób indywidualny oraz elastycznie dopasowujemy naszą ofertę do potrzeb klienta. Proponujemy korzystne ceny oraz dogodne warunki współpracy. Naszym priorytetem jest bezpieczeństwo i komfort klienta. Oferujemy m.in. programowanie sterowników PLC (producentów Siemens, Sauter, Unitronics, UniPi), projekty elektryczne, prefabrykacje rozdzielnic, a także wiele więcej.
Nasza praca nie kończy się wyłącznie na wykonaniu projekty. Wykonujemy również montaż i integrację systemu w siedzibie firmy klienta. Udzielamy także praktycznych szkoleń z zakresu jego użytkowania. Ponadto świadczymy usługi serwisowe. Jesteśmy przekonani, że spełnimy oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów.

Kontakt

Ulica: Puszkina 80

Kod: 92-516

Miejscowość: Łódź

http://intprojekt.com.pl/

E-mail: info@intprojekt.com.pl

Tel.: 609-023-468