Katalog firm

Intprojekt

Osoby zainteresowane nowoczesnymi rozwiązaniami z zakresu inżynierii elektrycznej zapraszamy na stronę www firmy Intprojekt. Główny obszar naszej działalności to automatyka przemysłowa. W oparciu o najnowsze technologie projektujemy inteligentne systemy, w pełni uwzględniając wymagania naszych Klientów.

Automatyka produkcji

INTPROJEKT automatyka przemysłowa to oferta skierowana w szczególności do przedsiębiorstw produkcyjnych i przemysłowych. Proponowane przez nas rozwiązania usprawniają przebieg różnego typu procesów, a także zwiększają efektywność działań przedsiębiorstwa. Jesteśmy liderami w branży od wielu lat. Zaufało nam już setki firm z całego kraju. Odwiedź naszą stronę https://intprojekt.com.pl/ i dowiedz się więcej.
Nasz zespół ekspertów posiada nie tylko niezbędne wykształcenie i kwalifikacje, ale również bogate doświadczenie. Jest to gwarancja szybkiej i sprawnej pracy. Na pierwszym miejscu stawiamy interesy klienta. Staramy się zaproponować takie rozwiązanie, które będzie najlepsze pod względem wydajności, a także ekonomiczności.
Oferujemy m.in. systemy wizyjne, pomiary elektryczne, systemy sterowania maszyn, prefabrykację szaf sterowniczych, a także wiele innych. Wszystkie zlecenia wykonujemy sumiennie i terminowo. Ponadto przeprowadzamy krótkie szkolenia z zakresu obsługi nowo wprowadzonego systemu. Jesteśmy przekonani, że jakość naszych usług zadowoli nawet najbardziej wymagające osoby.

Kontakt

Ulica: Puszkina 80

Kod: 92-516

Miejscowość: Łódź

http://intprojekt.com.pl/

E-mail: info@intprojekt.com.pl

Tel.: 609-023-468