Katalog firm

Centrum psychoterapii Harmonia

Odpowiednio dobrana terapia z dobrym psychoterapeutą to gwarancja sukcesu. Jeżeli macie problemy ze swoją psychiką i czujecie, że jest Wam potrzebne dobre wsparcie, bo inaczej sobie z tym nie poradzicie, to zapraszam do mnie. W moim ośrodku Harmonia wszystkim pacjentom oferuje psychoterapię indywidualną.

Uzależnienie od narkotyków

Magdalena Gierula to znany pedagog, certyfikowany specjalista psychoterapii uzależnień oraz - co ciekawe - biegły sądowy w ramach uzależnienia od alkoholu. Na swojej stronie internetowej http://harmonia-terapia.pl/leczenie-uzaleznien przedstawia swoje dotychczasowe osiągnięcia i oferty usług.
Leczenie uzależnień od narkotyków, czy leczenie depresji jest najlepszym i zarazem najbardziej efektywnym sposobem, które często jest zlecane pani Magdalenie. Od wielu lat pracuje ona z osobami uzależnionymi od alkoholu, narkotyków, dopalaczy, Internetu, czy hazardu.
Aby wspierać swoich klientów w rozwoju, stosuje niesamowicie sprawdzone praktyki, rozwija swoje umiejętności psychoterapeutyczne poprzez różne szkolenia oraz odbywa regularne superwizje indywidualne i grupowe. Na stronie internetowej znajdą Państwo cennik, blog, dane kontaktowe, ciekawe i praktyczne formy pomocy osobom uzależnionym oraz opisy jej oryginalnych i znanych w Polsce usług.
Osoby potrzebujące dobrej fachowej pomocy, powinny już dzisiaj zgłosić się do tej wspaniałej psychoterapeutki.

Kontakt

Ulica: Augustowska 88/13

Kod: 54-112

Miejscowość: Wrocław

http://harmonia-terapia.pl/

E-mail: kontakt@harmonia-terapia.pl

Tel.: 600-241-740


Podobne firmy

Ewa Czernik

Ewa Czernik jest osobą, do której powinny zwrócić się osoby poszukujące pomocy. Kobieta zajmuje się psychoterapią i psychologią, bazując na swoim doświadczeniu związanym nie tylko z kwalifikacjami, al...

Instytut Terapii ITPB

Nie należy ukrywać swoich problemów, skrywać ich w sobie a co za tym idzie izolować się czy zamykać przed otaczającym nas światem. Instytut Terapii Poznawczo-Behawioralnej to miejsce odpowiednie dla...