Katalog firm

Centrum psychoterapii Harmonia

Odpowiednio dobrana terapia z dobrym psychoterapeutą to gwarancja sukcesu. Jeżeli macie problemy ze swoją psychiką i czujecie, że jest Wam potrzebne dobre wsparcie, bo inaczej sobie z tym nie poradzicie, to zapraszam do mnie. W moim ośrodku Harmonia wszystkim pacjentom oferuje psychoterapię indywidualną.

Terapia DDA

Termin DDA jest powszechnie znany i używany od wielu lat na całym świecie wśród psychologów i pokrewnych zawodów. Nazwa ta używana jest w stosunku do tak zwanych Dorosłych Dzieci Alkoholików, czyli osób, które wychowywały się w rodzinach, w których nie szczędzono sobie alkoholu i ten konkretny nałóg zostawił duże piętno na dzieciństwie obecnych w pobliżu dzieci.
Bardzo często piętno to zostaje z tymi dziećmi do końca ich życia, wpływając na to jak ukształtował się ich charakter i jakie decyzje podejmują w swoim dalszym życiu. Dlatego też tak ważne jest podjęcie decyzji do tego, aby dołączyć do terapii DDA.
Jeżeli zatem ktoś jest zainteresowany pomysłem takim jak terapia DDA Wrocław to miasto godne odwiedzin. Tam działa Centrum Psychoterapii Harmonia, które w swojej rozbudowanej ofercie ma między innymi właśnie terapię DDA dla każdego zainteresowanego.
Zajęcia odbywają się w bardzo przyjaznej atmosferze, gdzie każdy poczuje się zrozumiany. Jest zatem doskonały pomysł aby poprawić jakość swojego życia.

Kontakt

Ulica: Augustowska 88/13

Kod: 54-112

Miejscowość: Wrocław

http://harmonia-terapia.pl/

E-mail: kontakt@harmonia-terapia.pl

Tel.: 600-241-740


Podobne firmy

Ewa Czernik

Ewa Czernik jest osobą, do której powinny zwrócić się osoby poszukujące pomocy. Kobieta zajmuje się psychoterapią i psychologią, bazując na swoim doświadczeniu związanym nie tylko z kwalifikacjami, al...

Instytut Terapii ITPB

Nie należy ukrywać swoich problemów, skrywać ich w sobie a co za tym idzie izolować się czy zamykać przed otaczającym nas światem. Instytut Terapii Poznawczo-Behawioralnej to miejsce odpowiednie dla...