Katalog firm

Centrum psychoterapii Harmonia

Odpowiednio dobrana terapia z dobrym psychoterapeutą to gwarancja sukcesu. Jeżeli macie problemy ze swoją psychiką i czujecie, że jest Wam potrzebne dobre wsparcie, bo inaczej sobie z tym nie poradzicie, to zapraszam do mnie. W moim ośrodku Harmonia wszystkim pacjentom oferuje psychoterapię indywidualną.

Psychoterapia indywidualna

Choć wiele osób pozostaje sceptycznych co do skuteczności takich metod leczniczych jak psychoterapia, jest to metoda, która również zyskuje coraz to więcej zwolenników. Są oni przede wszystkim zainteresowani możliwością uniknięcia przyjmowania różnego rodzaju leków, które często obarczone są wieloma przykrymi skutkami ubocznymi.
Psychoterapia indywidualna z kolei pozwala na to, aby nauczyć się mechanizmów samodzielnego radzenia ze swoimi problemami i w wielu przypadkach jest niezwykle skuteczna. Jeżeli zatem ktokolwiek jest zainteresowany taką opcją jaką jest psychoterapia indywidualna Wrocław to miejsce, w którym działa Centrum Psychoterapii Harmonia.
Jest to ośrodek specjalizujący się w różnego rodzaju terapiach. Między innymi są to terapie dla osób uzależniających, osób zmagających się z depresją, jak i wsparcie dla dzieci alkoholików. Oferta ośrodka jest zatem bardzo szeroka i każdy bez problemu znajdzie tam coś, co może okazać się przydatne. Zatem jeżeli ktoś potrzebuje pomocy psychologicznej, Centrum Harmonia to na pewno dobra opcja!

Kontakt

Ulica: Augustowska 88/13

Kod: 54-112

Miejscowość: Wrocław

http://harmonia-terapia.pl/

E-mail: kontakt@harmonia-terapia.pl

Tel.: 600-241-740


Podobne firmy

Instytut Terapii ITPB

Nie należy ukrywać swoich problemów, skrywać ich w sobie a co za tym idzie izolować się czy zamykać przed otaczającym nas światem. Instytut Terapii Poznawczo-Behawioralnej to miejsce odpowiednie dla...

Ewa Czernik

Ewa Czernik jest osobą, do której powinny zwrócić się osoby poszukujące pomocy. Kobieta zajmuje się psychoterapią i psychologią, bazując na swoim doświadczeniu związanym nie tylko z kwalifikacjami, al...