Katalog firm

Kategorie


Centrum psychoterapii Harmonia

Odpowiednio dobrana terapia z dobrym psychoterapeutą to gwarancja sukcesu. Jeżeli macie problemy ze swoją psychiką i czujecie, że jest Wam potrzebne dobre wsparcie, bo inaczej sobie z tym nie poradzicie, to zapraszam do mnie. W moim ośrodku Harmonia wszystkim pacjentom oferuje psychoterapię indywidualną.

Leczenie hazardu

Hazard wbrew pozorom jest wybitnie niebezpiecznym uzależnieniem, a może zacząć się bardzo niewinnie. Od kilku zdrapek, zakładów, kuponów czy automatów. I bez znaczenia jest czy początkowo ponosimy porażki czy zwyciężamy, każda z tych opcji może osobę podatną doprowadzić do uzależnienia od hazardu.
Duże miasta oferują więcej tego typu miejsc, gdzie bardzo łatwo przegrać pieniądze. Czasami bardzo duże pieniądze, a stąd prosta droga do większych problemów, na przykład pożyczek i długów lub utraty pracy. To jest właśnie największy problem hazardu, że uzależnienie wpływa na inne aspekty życia i dlatego należy jak najszybciej rozpocząć walkę z tego typu chorobą.
Ciężko wyjść z uzależnienia od hazardu samemu, dlatego jeżeli tylko istnieje taka możliwość, to leczenie hazardu Wrocław należy rozpocząć przy pomocy specjalisty, który odpowiednio poprowadzi terapię, wspomoże w trudniejszych chwilach i przede wszystkim pozwoli zrozumieć istotę problemu, tak żeby ustrzec się podobnych sytuacji w przyszłości.

Kontakt

Ulica: Augustowska 88/13

Kod: 54-112

Miejscowość: Wrocław

http://harmonia-terapia.pl/

E-mail: kontakt@harmonia-terapia.pl

Tel.: 600-241-740


Podobne firmy

Ewa Czernik

Ewa Czernik jest osobą, do której powinny zwrócić się osoby poszukujące pomocy. Kobieta zajmuje się psychoterapią i psychologią, bazując na swoim doświadczeniu związanym nie tylko z kwalifikacjami, al...

Instytut Terapii ITPB

Nie należy ukrywać swoich problemów, skrywać ich w sobie a co za tym idzie izolować się czy zamykać przed otaczającym nas światem. Instytut Terapii Poznawczo-Behawioralnej to miejsce odpowiednie dla...