Katalog firm

Centrum psychoterapii Harmonia

Odpowiednio dobrana terapia z dobrym psychoterapeutą to gwarancja sukcesu. Jeżeli macie problemy ze swoją psychiką i czujecie, że jest Wam potrzebne dobre wsparcie, bo inaczej sobie z tym nie poradzicie, to zapraszam do mnie. W moim ośrodku Harmonia wszystkim pacjentom oferuje psychoterapię indywidualną.

Leczenie depresji

W Polsce niestety coraz więcej osób ma problemy z depresją, dlatego też warto jak najszybciej skorzystać z fachowej pomocy. Zatrudniamy najlepszych terapeutów, którzy pomogą Państwu rozwiązać wszystkie problemy i ponownie zacząć cieszyć się życiem. Do każdego pacjenta podchodzimy indywidualnie, ponieważ każdy przypadek jest inny.
Specjalizujemy się nie tylko w leczeniu depresji, ale również różnych lęków, które są zmorą wielu osób. Psychoterapia indywidualna to najprostszy i najszybsza alternatywa dla popularnych środków farmakologicznych. Dołączcie jeszcze dziś do grona naszych zadowolonych pacjentów i przekonajcie się sami, że leczenie depresji Wrocław wcale nie jest zadaniem takim trudnym, jakby to mogło wydawać się na pierwszy rzut oka.
Nasi terapeuci mogą pochwalić się wieloma certyfikatami, które obok pozytywnych referencji naszych byłych pacjentów są najlepszym potwierdzeniem wysokiej jakości usług. Depresja to zaburzenie psychiczne, które wymaga specjalistycznego leczenia, dlatego też nie można go bagatelizować.

Kontakt

Ulica: Augustowska 88/13

Kod: 54-112

Miejscowość: Wrocław

http://harmonia-terapia.pl/

E-mail: kontakt@harmonia-terapia.pl

Tel.: 600-241-740


Podobne firmy

Ewa Czernik

Ewa Czernik jest osobą, do której powinny zwrócić się osoby poszukujące pomocy. Kobieta zajmuje się psychoterapią i psychologią, bazując na swoim doświadczeniu związanym nie tylko z kwalifikacjami, al...

Instytut Terapii ITPB

Nie należy ukrywać swoich problemów, skrywać ich w sobie a co za tym idzie izolować się czy zamykać przed otaczającym nas światem. Instytut Terapii Poznawczo-Behawioralnej to miejsce odpowiednie dla...