Katalog firm

H3Projekt

Czy marzą Wam się nowocześnie zaprojektowane wnętrza? Chcecie w odpowiedni sposób wykończyć swój nowy dom, ale nie macie pomysłu jak to zrobić? H3Projekt pomoże Wam spełnić Wasze marzenia. Wykonujemy kompleksowanie projektowanie i aranżowanie wszystkich wnętrz. Zachęcamy do nawiązania z nami współpracy.

Projektowanie wnętrz

Wiele osób marzy o tym, aby posiadać swój własny dom. Jednakże zakup nieruchomości wiąże się także z obowiązkiem jej odpowiedniego wyposażenia. A nie każda osoba ma pomysł na to, jak zaprojektować wnętrze swojego najnowszego domu. Dlatego też zawsze dobrze jest skorzystać z pomocy osoby, która ma doświadczenie w tego typu projektach.
Osobą tą może być Monika Hajn, dekoratorka wnętrz i założycielka pracowni znanej pod nazwą H3 Projekt. W tej firmie każdy może zlecić wykonanie różnego rodzaju projektów związanych z dekorowaniem wnętrz. Wszystkie zasugerowane pomysły są nie tylko dobre z perspektywy estetyki, ale także funkcjonalne.
Zatem dla każdej osoby, którą interesuje aranżacja wnętrz Olsztyn to idealne miasto. To właśnie tam można dać swój projekt do wykonania przez pracownię Moniki Hajn. Wszyscy klienci tej pracowni mogą poświadczyć o tym, że jest to idealne miejsce, aby zlecić wyposażenie i udekorowanie wnętrza mieszkania czy nowo wybudowanego domu. Na pewno nikt nie będzie żałował tej decyzji!

Kontakt

Ulica: Wilczyńskiego 25d/25

Kod: 11-041

Miejscowość: Olsztyn

https://h3projekt.pl/

E-mail: biuro@h3projekt.pl

Tel.: 666-373-808