Katalog firm

H3Projekt

Czy marzą Wam się nowocześnie zaprojektowane wnętrza? Chcecie w odpowiedni sposób wykończyć swój nowy dom, ale nie macie pomysłu jak to zrobić? H3Projekt pomoże Wam spełnić Wasze marzenia. Wykonujemy kompleksowanie projektowanie i aranżowanie wszystkich wnętrz. Zachęcamy do nawiązania z nami współpracy.

Dekoracja wnętrz

Pracownia h3 projekt została założona z inicjatywy Moniki Hajn. Specjalizuje się w przyjmowaniu zleceń na aranżację oraz na projektowanie wnętrz, głównie wnętrz mieszkalnych. Dzięki swojemu wieloletniego doświadczeniu w tej branży, projekty Moniki Hajn mogą bez problemu dorównać tym, przygotowywanym przez jej konkurencję.
Jednakże to co wyróżnia ją na rynku, to dokładność i rzetelne podejście do każdego zlecenia, które otrzymuje od swoich klientów. Dzięki temu żaden klient, który korzysta z h3 projekt nie będzie miał wrażenia, że jego zlecenie jest zaniedbywane. W razie jakichkolwiek wątpliwości, na stronie internetowej pracowni dostępne jest bogate portfolio, które potwierdza jakość usług pracowni.
Zatem jeżeli komukolwiek potrzebny jest dekorator wnętrz z Olsztyna i działająca tam pracownia h3 projekt na pewno są dobrym wyborem. Spełnią oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów. Korzystając z usług tej firmy, można mieć pewność, że zaprojektowane przez nich wnętrza będą zachwycały przez wiele długich lat, o czym przekonasz się odwiedzając stronę firmy https://h3projekt.pl/!

Kontakt

Ulica: Wilczyńskiego 25d/25

Kod: 11-041

Miejscowość: Olsztyn

https://h3projekt.pl/

E-mail: biuro@h3projekt.pl

Tel.: 666-373-808


Podobne firmy

Floor Planet

Jeżeli poszukujecie materiałów, dzięki którym w odpowiedni sposób zabezpieczycie swoją podłogę i będziecie po niej mogli do woli chodzić, to zapraszamy do Floorplanet. Zajmujemy się sprzedażą oraz mon...