Katalog firm

Frodent

Zapraszamy mieszkańców Łodzi i okolic do zapoznania się z ofertą przychodni stomatologicznej Frodent. Proponujemy kompleksowe usługi z zakresu stomatologii i protetyki. Wykonujemy bezpłatne przeglądy jamy ustnej. Zapewniamy leczenie w bezstresowej atmosferze. Naszą ofertę kierujemy zarówno do dzieci, jak i dorosłych.

Implanty

Nasze przychodnie stomatologiczne to miejsce, w którym każdy może zadbać o swój uśmiech. To kompleksowo wyposażone placówki, które od kilku lat dbają o zdrowie i piękny uśmiech swoich podopiecznych. Nasze przychodnie mają do swojej dyspozycji specjalistyczne laboratoria protetyczne dające komfort leczenia.
Stwarzają one również możliwość natychmiastowego przeprowadzenia wszelkiego rodzaju napraw oraz uzupełnień protetycznych. Nasza kadra to zespół profesjonalistów, którzy systematycznie podnoszą swoje kwalifikacje zawodowe, poszerzają swoją wiedzę poprzez uczestnictwo w najbardziej prestiżowych szkoleniach oraz konferencjach naukowych poświęconych stomatologii. Naszym pacjentom proponujemy wysokiej jakości implanty Łódź czy też stomatologię estetyczną.
Aby dokładnie zdiagnozować dolegliwości, najpierw przeprowadzamy konsultację stomatologiczną. Podczas jej stomatolog informuje pacjenta o ewentualnych kosztach leczenia. Do naszej przychodni mogą zgłaszać się zarówno osoby dorosłe, jak i dzieci. Zapraszamy!

Kontakt

Ulica: Rojna 25

Kod: 91-134

Miejscowość: Łódź

http://www.frodent.pl/

E-mail: rojna@frodent.pl 

Tel.: 600-635-647