Katalog firm

For You

Głównym przedmiotem działalności katowickiej firmy For You jest produkcja wyjątkowych czapek dla dzieci i niemowląt. W bogatej ofercie znajduje się wiele rodzajów uroczych nakryć głowy dla najmłodszych, takich jak: czapki uszatki, czapki wiązane na uszka, smerfetki i nakrycia zimowe najwyższej jakości.

Czapki dziecięce

Uruchomiliśmy nowoczesny sklep internetowy foryou.katowice.pl w którym znajdą Państwo modne i stylowe czapki dla dzieci w różnym wieku. Wszystkim naszym klientom zapewniamy bardzo bezpieczne i wygodne zakupy przez internet, błyskawiczną dostawę na terenie całego kraju oraz największy wybór czapek dziecięcych na rynku. P.P.H.U. "FOR YOU" S.C. to rzetelna i godna polecania rodzinna firma, która działa na rynku od 1976 roku.
Przez ten długi okres czasu udało nam się wypracować bardzo wysoką pozycję na rynku i zdobyć masę zadowolonych klientów. Cały czas podążamy za wszelkimi nowinkami w branży odzieżowej, aby móc zaoferować Państwo najlepsze czapki dla dzieci w najniższych cenach. Oferujemy wygodne czapki na każdą porę roku. Wszystkie oferowane przez nas produkty wykonane zostały w całości z najlepszych jakościowo materiałów w dbałości o najmniejsze detale, dzięki czemu będą Państwu służyć przez wiele długich lat użytkowania.
Posiadamy wszystkie niezbędne certyfikaty jakościowe, które są najlepszym potwierdzeniem wysokiej jakości wykonania.

Kontakt

Ulica: Al. Roździeńskiego 90

Kod: 40-203

Miejscowość: Katowice

http://foryou.katowice.pl/

E-mail: foryou@foryou.katowice.pl

Tel.: 32 258-97-56