Katalog firm

Dwór Artusa

Planujecie zorganizowanie imprezy okolicznościowej w Łodzi? To zapraszamy do zapoznania się z naszą atrakcyjną ofertą. Dwór Artusa to piękny kompleks, gdzie możecie zorganizować najróżniejsze zabawy, w tym wesela, imprezy firmowe, urodziny, przyjęcia komunijne oraz wiele innych. Zadbamy o każdą Waszą zabawę.

Organizacja wesela

Dwór Artusa to piękne i urokliwe miejsce zlokalizowane na obszarze Łodzi. Mimo iż obiekt dzieli od centrum zaledwie kilkanaście minut drogi samochodem, można tu odpocząć od zgiełku miasta. Dwór Artusa oferuje państwu klimatyczne wnętrza utrzymane w dworskim i zamkowym stylu, a także piękny ogród, w którym można zaznać odpoczynku oraz zorganizować garden party pod gołym niebem. Dla gości przeznaczyliśmy obszerny parking zlokalizowany tuż obok dworu.
Jeśli planujesz wesele Łódź i szukasz pięknego lokalu, Dwór Artusa spełni Twoje oczekiwania i sprawi, że impreza będzie niezapomniana! Oferujemy aż 1300 m2 przestrzeni, dzięki czemu nie zabraknie miejsca dla żadnego gościa i atrakcji specjalnych. Gwarantujemy piękny, klimatyczny wystrój sali oraz pyszne jedzenie.
Domowa atmosfera sprawia, że goście miło wspominają organizowane przez nas przyjęcia, pełne dobrej zabawy i efektów specjalnych. Jeśli szukasz idealnego miejsca do organizacji niezapomnianego wesela które zachwyci Twoich gości, koniecznie sprawdź naszą ofertę!

Kontakt

Ulica: Przyjazna 20

Kod: 92-403

Miejscowość: Łódź

https://www.dwor-artusa.pl/

E-mail: biuro@ccss.pl

Tel.: 606-704-205