Katalog firm

Domena S.C.

Firma Domena S.C. już od ponad dziesięciu lat oferuje Państwu swoje usługi z zakresu zarządzania nieruchomościami. W naszym zakresie obowiązków znajduje się również wynajem lokali w bardzo atrakcyjnych lokalizacjach w Łodzi. Chętnie znajdziemy dla Was atrakcyjne lokale, które posłużą Wam jako biura Waszych firm.

Wynajem biura

Targowa 35 to kompleks nowoczesnych biurowców zlokalizowanych w Łodzi pod takim właśnie adresem - przy ulicy Targowej 35. Na potrzeby biur zaadaptowane nieczynne już fabryki włókiennicze. Obecnie jest to najnowocześniejszy kompleks biurowy w Łodzi, zlokalizowany w atrakcyjnym miejscu miasta, w samym jego centrum.
Oferta w kompleksie biurowym Targowa 35 przeznaczona jest dla różnych podmiotów, które interesuje wynajem biura Łódź, gdyż obejmuje biura o powierzchni od kilkudziesięciu do kilku tysięcy metrów kwadratowych. Biura są wykonane standardzie B+, co oznacza, że posiadają następujące instalacje: elektryczną, oświetleniową, wodno-kanalizacyjną, internetową, wentylacyjną, klimatyzacyjną, przeciwpożarową oraz centralnego ogrzewania. Przy wykończeniu pomieszczeń socjalnych stosowany jest biały montaż, a biura posiadają podwieszane sufity Armstrong oraz antystatyczne wykładziny. Kolor ścian oraz aranżacja wnętrz, w tym podział na pomieszczenia, wykonywany jest w porozumieniu z najemcą. Biurowiec Targowa 35 zarządzany jest przez firmę DOMENA S.C.

Kontakt

Ulica: Targowa 35

Kod: 90-043

Miejscowość: Łódź

http://www.targowa35.pl/

E-mail: domena@domenasc.com

Tel.: 609-202-019


Podobne firmy

Centrum Nieruchomości

Agencja Centrum Nieruchomości to najlepsi pośrednicy, którzy znajdą dla Was wymarzony lokal mieszkalny. Mamy bardzo bogata ofertę, którą możecie przejrzeć u nas na miejscu. Może wśród niej znajdzie si...