Katalog firm

DJ Tomasz Cichocki

Zaślubiny to zawsze okazja do dobrej zabawy. Jednak poleganie na spontaniczności uczestników nie zawsze przynosi dobre efekty. Dlatego tak ważna jest osoba prowadzącego. Posiadam przebogate doświadczenie w tej materii. Na weselnej imprezie spełniam się zarówno jako DJ, jak i wodzirej. Gwarantuję, że wszyscy goście wyjdą z imprezy zadowoleni.

Dj na wesele

Dzień dobry Państwu. Nazywam się Tomasz Cichocki i jestem DJ Łódź to moje podstawowe miejsce pracy. Aczkolwiek nie jedyne. Pracowałem w Warszawie, Poznaniu, Wrocławiu, Krakowie i wielu innych mniej znanych miejscowości. Usługi świadczę na terenie całej Polski.
W branży rozrywkowej działam od 1992 roku, a od 2007 roku specjalizuje się w obsłudze wesel. Dzięki zdobytemu doświadczeniu i stale rozbudowywanemu profesjonalnemu sprzętowi estradowemu gwarantuje Państwu, że każdą imprezę zakończę sukcesem.
DJ na wesele to szczególny rodzaj pracy i potrzeba do niego wiele wyczucia i umiejętności obserwacji, aby sobie poradzić. Zaręczam Państwu, że niejeden DJ mixujący w klubie poległby przy przyjęciu weselnym.
Przy muzyce puszczanej przeze mnie ten wieczór po najważniejszym dniu w Państwa życiu będzie w Waszej pamięci miłym wspomnieniem na wiele lat.
Zachęcam wcześniej do spotkania i omówienia szczegółów przed podjęciem wiążącej decyzji. Dowiemy się o sobie więcej i razem zdecydujemy czy podejmiemy współpracę.

Kontakt

Ulica:

Kod:

Miejscowość: Łódź

http://dobradyskoteka.pl/

E-mail: tomasz@dobradyskoteka.pl

Tel.: 605-577-166


Podobne firmy

Szafa Gra

Kolejny raz zastanawiasz się nad przygotowaniem imprezy firmowej? Niech zajmą się tym fachowcy, a więc firma Szafa Gra jaka posiada wszelkie predyspozycje, doświadczenie oraz odpowiednie podejście do...

Alma

Alma to szeroki wybór maszyn budowlanych i ogrodowych oraz usługi serwisowe silników maszyn i urządzeń. Alma, to firma, która oferuje sprzęt dobrej jakości, w atrakcyjnych cenach. Znajdą Państwo zarów...

Zeus

Zakończenie życia nastąpić może nagle, lub może nam być dane się do tego przygotować. Bynajmniej istotnym jest, by sama ceremonia pochówku odbyła się w sposób należyty z szacunkiem dla zmarłego. Dzięk...

Alkor Yacht Czarter

Czarter jachtów motorowych to nasza specjalizacja. Zapraszamy do firmy Alkor, która swoją przystań ma w Bogaczewie, przy Bocznym jeziorze. Do naszych klientów zaliczają się prawdziwi miłośnicy wodnych...