Katalog firm

Megi Cosmetic Laser

Megi Cosmetic Laser w Łodzi to centrum kosmetyki estetycznej i laserowej, które wyróżnia szeroką ofertą wykonywanych zabiegów oraz wykorzystaniem najnowszych urządzeń wysokiej jakości. Priorytetem wyspecjalizowanej kadry kosmetologów jest satysfakcja klientek i zauważalne efekty upiększających zabiegów.

Depilacja laserowa

Zabieg, jakim jest depilacja laserowa Łódź to jedna z wielu ofert naszego gabinetu kosmetycznego, bazującego na wykorzystywaniu nowoczesnego sprzętu i najnowszych technik w zakresie kosmetyki estetycznej. Gwarantujemy gładkie i piękne ciało, wykorzystując w pełni bezpieczny dla skóry laser diodowy Light Sheer.
Jego stosowanie nie wymaga znieczulenia, ponieważ sprzęt wyposażono w specjalistyczny system chłodzenia końcówki. Zabieg depilacji laserowej jest dla klientki przyjemnym doznaniem, a nasz gabinet gwarantuje komfort i odprężenie w miłej atmosferze. Dodatkowo przed każdym zabiegiem oferujemy bezpłatną konsultację i próbę laserową, dzięki czemu można wyeliminować ryzyko reakcji alergicznej czy problemów ze skórą.
Jest to profesjonalne podejście, którego brakuje w innych gabinetach świadczących usługę depilacji laserowej. U nas troska o bezpieczeństwo klienta to podstawa naszych działań. Zadowolone klientki wracają do nas regularnie, ponieważ oprócz depilacji oferujemy liczne zabiegi upiększające i ujędrniające całe ciało.

Kontakt

Ulica: Piotrkowska 204/210

Kod: 90-369

Miejscowość: Łódź

http://www.cosmeticlaser.pl/

E-mail: info@cosmeticlaser.pl

Tel.: 606-798-806


Podobne firmy

Depilatorium

Depilatorium jest salonem depilacji mieszczącym się w Łodzi. Salon oferuje nowoczesne metody i urządzenia, które charakteryzują się wysoką skutecznością. W Depilatorium można wykonać zabieg depilacji...