Katalog firm

Kategorie


Conect

Firma Conect to profesjonalne usługi spedycyjne oraz transportowe na terenie całego kraju oraz Europy. Gwarantujemy niskie ceny oraz zawsze profesjonalnie wykonane zlecenia. Zapewniamy bezpieczeństwo oraz pełną terminowość. Działamy zawsze w pełnej współpracy ze zleceniodawcą oraz w stu procentach odpowiedzialnie.

Transport busem

Poszukujesz firmy, która odpowiedzialnie zajmie się transportem lekkim na terenie całej Europy? Interesuje Cię spedycja na busa? Conceptspedycja.pl ma wszystko, co jest Ci niezbędne. Jesteśmy profesjonalistami z wieloletnim doświadczeniem w tej branży. Oferujemy dogodny system rozliczeń, szybkie płatności i stawki, z których na pewno będziesz zadowolony.
Potrzebujesz ADR, lodówki, windy, lawety czy plandeki? Mamy wszystko. Jeśli czeka Cię przeprowadzka, również jesteśmy do Twojej dyspozycji. U nas mają Państwo gwarancję wypłacalności i współpracy z ludźmi, którzy do kwestii transportu podchodzą poważnie i z odpowiedzialnością. Zaufało nam już wiele klientów i nie zostali zawiedzeni - Ty również nie będziesz.
Nie ryzykuj - usługi transportowe to element biznesu, w którym nie można pozwolić sobie na niedociągnięcia - daj działać nam, a otrzymasz gwarancję, że spedycja zostanie przeprowadzona profesjonalnie, przez osoby doświadczone i godne zaufania. Conceptspedycja.pl to firma, której działanie przyniesie Ci ogromną satysfakcję - gwarantujemy.

Kontakt

Ulica: Towarowa 2/406

Kod: 10-417

Miejscowość: Olsztyn

http://conectspedycja.pl/

E-mail: rad@onet.eu

Tel.: 508-300-539


Podobne firmy

Alver Tour

Alver Tour bardzo chętnie zabierze Was w podróż do Holandii. Oferujemy Wam przewóz z Polski bardzo wygodnymi busami, które prowadzone są przez naszych najlepszych kierowców. Zamówcie sobie busa, który...