Katalog firm

Centrum Nieruchomości

Agencja Centrum Nieruchomości to najlepsi pośrednicy, którzy znajdą dla Was wymarzony lokal mieszkalny. Mamy bardzo bogata ofertę, którą możecie przejrzeć u nas na miejscu. Może wśród niej znajdzie się coś odpowiedniego dla Was? Jeżeli nie, to będziemy szukać dalej, abyście byli zadowoleni z naszych usług.

Mieszkania

Poszukujesz sprawdzonego i rzetelnego biura rachunkowego? Zależy Ci na tym, by było ono uczciwe i gwarantowało usługi najwyższej jakości? Jeżeli tak koniecznie powinieneś zapoznać się z naszą ofertą!
Nasza agencja nieruchomości Łódź istnieje na rynku od 2007 roku i dzięki naszemu doświadczeniu wypracowaliśmy sobie ugruntowaną i cenioną pozycję. Naszym klientom oferujemy mieszkania, domy, działki, lokale, hale oraz obiekty na sprzedaż lub wynajem. Doskonale zdajemy sobie sprawę z tego jak ważne jest bezpieczeństwo i zadowolenie naszych klientów dlatego współpracujemy z biurami notarialnymi, rzeczoznawcami i doradcami finansowym, gwarantując, że nasze obiekty posiadają sprawdzony stan faktyczny. Stale podnosimy swoje kwalifikacje poprzez uczestnictwo w różnego rodzaju szkoleniach, co sprawia, że jesteśmy odpowiednio zorientowani w aktualnych wymaganiach rynkowych branży nieruchomości.
Z naszej oferty korzystają zarówno klienci indywidualni jak i przedsiębiorcy. Każdy z nich wypowiada się o nas wyłącznie w samych superlatywach, doceniając nasze zaangażowanie i pomoc w wyborze jak najlepszego rozwiązania. Przekonaj się o tym sam i skorzystaj z naszych usług już dziś!

Kontakt

Ulica: Zachodnia 70

Kod: 90-403

Miejscowość: Łódź

http://www.centrumnieruchomosci.com.pl/

E-mail: biuro@centrumnieruchomosci.com.pl

Tel.: 609-623-106