Katalog firm

Alver Tour

Alver Tour bardzo chętnie zabierze Was w podróż do Holandii. Oferujemy Wam przewóz z Polski bardzo wygodnymi busami, które prowadzone są przez naszych najlepszych kierowców. Zamówcie sobie busa, który zawsze dowiezie Was na miejsce. Zapraszamy do kontaktu, jeżeli chcecie poznać szczegóły naszej oferty.

Przewóz osób do Holandii

Firma Alver Tour oferuje Państwu szybkie i bezpieczne przewozy do Holandii zarówno osób, jak i mienia czy paczek. Gwarantujemy dojazd pod wskazany adres zawsze na czas i przy zachowaniu pełnego komfortu. Wyjeżdżamy z wielu polskich miast, dzięki czemu cieszymy się zaufaniem klientów z całej Polski.
Przewozy realizujemy naszą flotą regularnie serwisowanych i świetnie wyposażonych busów. Posiadają one między innymi wi-fi, ładowarki do telefonów czy klimatyzację. Jeśli zależy państwu na tym, by cała podróż przebiegła w sposób komfortowy i bezproblemowy, zapraszamy do zakupu biletów na nasze przejazdy. Oferujemy konkurencyjne ceny i dowozimy pasażerów pod wskazany adres.
Nasi kierowcy świetnie znają trasę i w razie problemów drogowych, są w stanie zaoferować dogodny objazd, dzięki czemu dojeżdżamy na miejsce zawsze na czas, a naszych pasażerów otaczamy pieką już od momentu, gdy zakupią bilet. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą i zaplanowanie komfortowego, szybkiego wyjazdu do Holandii!

Kontakt

Ulica: Kadłubka 22/26

Kod: 93-263

Miejscowość: Łódź

http://alver-tour.pl/

E-mail:

Tel.: 519-381-888


Podobne firmy

Conect

Firma Conect to profesjonalne usługi spedycyjne oraz transportowe na terenie całego kraju oraz Europy. Gwarantujemy niskie ceny oraz zawsze profesjonalnie wykonane zlecenia. Zapewniamy bezpieczeństwo...