Katalog firm

Alver Tour

Alver Tour bardzo chętnie zabierze Was w podróż do Holandii. Oferujemy Wam przewóz z Polski bardzo wygodnymi busami, które prowadzone są przez naszych najlepszych kierowców. Zamówcie sobie busa, który zawsze dowiezie Was na miejsce. Zapraszamy do kontaktu, jeżeli chcecie poznać szczegóły naszej oferty.

Busy do Holandii

Alver Tour to znana i ceniona firma, zajmująca się profesjonalnym przewozem osób, mienia czy paczek na teren Holandii. Busy wyjeżdżają z wielu polskich miast, dzięki czemu zdobyły sobie zaufanie klientów i zbudowały pozytywną renomę firmy. Warto sprawdzić ofertę Alver Tour, ponieważ tak tanich i sprawnych przewozów do Holandii nie oferuje konkurencja!
Alver Tour to nie tylko świetnie wyszkoleni ludzie, którzy niejednokrotnie pokonywali trasę do Holandii, znają objazdy i najbardziej korzystne drogi przyśpieszające podróż. To również flota wyspecjalizowanych busów, które przechodzą regularne przeglądy i zostały komfortowo wyposażone z myślą o wygodzie klientów. Nasze busy do Holandii docierają pod wskazany adres, zawsze na czas i z zachowaniem pełni bezpieczeństwa.
Przewozy realizowane są w nocy, z myślą o wygodzie i komforcie jazdy pasażerów. Jest to firma, której z pewnością można zaufać, szczególnie że jako nieliczni, Alver Tour otacza opieką swoich klientów już od momentu, gdy zakupią bilet.

Kontakt

Ulica: Kadłubka 22/26

Kod: 93-263

Miejscowość: Łódź

http://alver-tour.pl/

E-mail:

Tel.: 519-381-888


Podobne firmy

Conect

Firma Conect to profesjonalne usługi spedycyjne oraz transportowe na terenie całego kraju oraz Europy. Gwarantujemy niskie ceny oraz zawsze profesjonalnie wykonane zlecenia. Zapewniamy bezpieczeństwo...